Dubai Cruise Vizesi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük ve en önemli şehri olan Dubai, tarihte her zaman önemli bir liman kenti durumundaydı fakat artık Dünya üzerinde özellikle Orta Doğu’da yükselen bir yıldız durumundadır.

Modern mimari ve tarihi yapılarla birlikte muhteşem bir şehir olarak göze çarpmaktadır. Dünyanın 7 yıldızlı ilk oteli Burj El Arab, Palmiye Adası, Dubai Müzesi’nin ardından şimdi de Dubai Expo 2020 için yapılan  yeni binalar ve pavillonlarla beraber Dubai bizlere adeta bir rüya kenti yaşatmaktadır.

Dubai Cruise Turları

Dubai’ye Cruise turları ile gitmek isteyen kişiler için bir çok farklı seçenek mevcuttur. Size uygun turları bulabilmek için “Dubai Cruise Tur” şeklinde arama yapabilir ve bütçenize ve günlerinize uygun turlara katılabilirsiniz.

Dubai Cruise Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai gemi turu vizesi almanız için pasaportunuzun bilgilerinin olduğu sayfanın görselini, kimlik belgenizin fotokopisi, Pasaportunuza uygun biyometrik fotoğrafınız(beyaz yakalı) ve katılacağınız tur programını gösteren belgenizin ve biletinizin fotokopisi gerekmektedir. 

Bu belgeleri vize departmanına ulaştırmanız durumunda Dubai cruise vize başvurusu gerçekleştirilmek üzere işleme alınmaktadır. Dubai gemi turu vizenizin onayı sizlere bildirilecektir. 

 

Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: www.uae-embassy.ae/Embassies/tr